jacek.jpg

Jacek Gieruszyński

Konstruktor HUS

+48 509 577 017

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały YouTube Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Równowaga w życiu jest dla mnie najważniejsza. Chodź jestem inżynierem budownictwa i chcę mieć wszystko przeliczone i zaplanowane, bywa że pracuję intuicyjnie i poddaję się fali działania. Warto trzymać się norm jednak z doświadczenia wiem, że nic nie zastąpi zdrowego rozsądku. Użyteczność rzeczy to podstawa, ale bez formy wszystko staje się nudne
i jałowe.

W pracy staram się być możliwie efektywny a korespondencję piszę
w punktach. Moją piętą achillesową jest małomówność- czasem coś dźwigam i po chwili dziwię się, że partner stoi w miejscu a przecież nie poprosiłem go: „Musimy to przenieść, pomożesz?”

Lubię tworzyć i naprawiać. Stale poszukuję lepszych rozwiązań. Interesuje mnie detal.

Poza pracą relaksuje mnie natura i podziwianie jej uroków wraz z żoną: kajaki, trekking po górach czy lesie, odkrywanie nowych miejsc, obserwowanie świata i zasad jakie nim rządzą. Staram się dostrzegać różne kąty spojrzenia na życie i wyciągać z tego wnioski na przyszłą drogę.

 

Do HUS wnoszę:

  1. Doświadczenie zdobyte przy kompleksowym prowadzeniu budów, zarówno te menadżerskie dotyczące m.in. „know-how” procesu inwestycyjnego, jak również cierpliwe tworzenie umów i zamówień, kończąc na dobieraniu wkrętów i branie się za wkrętarkę.

  2. Wiedzę zdobytą przy poznawaniu świata: kulturową, społeczną, materiałową, techniczną i tą niematerialną, którą ciężko opisać.

 

Pisałem, że lubię punkty?